Par mums

Abas Correcty stāju koriģējošā T-krekla autores Natālija Jermolajeva un Jekaterina Romanova satikās RTU Studentu biznesa inkubatorā IdeaLab. Ideja radīt T-kreklu, kas palīdz uzlabot stāju, radās dabiski, jo abas autores saskārās ar šo problēmu, un pirmkārt radīja produktu sev.

Izvēlēties kreklu

Natālija Jermolajeva jau no pusaudžu vecuma apmeklēja fizioterapijas nodarbības, kā arī izmēģināja dažādu ražotāju stājas korektorus, un saprata, ka esošie korektori nevar sniegt nepieciešamo atbalstu ikdienā. Tie ir vai nu neērti, vai tos nedrīkst valkāt visu dienu, vai arī pārāk redzami apkārtējiem. Arī ārsti ortopēdi, pie kuriem vērsās autores, apstiprināja, ka mugurai ir nepieciešama kustību brīvība, un cieša plecu fiksācija kaitē stājai, nevis uzlabo to. Vienīgais veids kā uzlabot stāju ir muguras muskuļu trenēšana, un Correcty stāju koriģējošais T-krekls veic šo funkciju ikdienā. 

Mūsu galvenais mērķis bija izveidot valkājamu stājas korektoru, kas:

  • ērts lietošanā – nav nepieciešama papildus pielāgošana;
  • ērts valkāšanā – tas neberž, neskrāpē un neveicina niezi;
  • patīkams valkāšanā, pateicoties maigam materiālam, kas ir līdzīgs kokvilnai;
  • ir “neredzams” un to var pielāgot jebkuram stilam;
  • kas uzlabo pašsajūtu un paaugstina pašpārliecinātību.

Correcty stāju koriģējošo T-kreklu izstādā SIA Print Art, kas ir sociāls uzņēmums, kura mērķis ir motivēt cilvēkus ar invaliditāti iegūt izglītību un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, kā arī lauzt stereotipus par invalīdiem un to spējām. 

Izvēlēties kreklu

Mēs esam pārliecinātas, ka pareiza stāja paaugstinās Jūsu dzīves kvalitāti un pašpārliecinātību!

Tava stāja - Tava pārliecība!


Mūs atbalsta

IdeaLab


RTU Produktu attīstības projektsLU Studentu biznesa inkubators
Universitāšu inkubatorsCommercialization reactor

Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija

Eiropas Sociālā fonda projekts
"Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai"


Projekta mērķis ir: 
noteikt un pārbaudīt optimālus risinājumus sociālo uzņēmumu izveidei un attīstībai, tai skaitā darba integrācijas sociālo uzņēmumu atbalstam, lai palielinātu nodarbinātības iespējas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem, personām ar invaliditāti un personām ar garīga rakstura traucējumiem.